KAMU GÜVENLİK HİZMETLERİ

HİZMETLERİMİZ VE ÇÖZÜMLERİMİZ

MTA Savunma Sanayi Teknolojileri

Savunma Sanayi Çözümleri

Özellikle Milli Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı ile Emniyet Genel Müdürlüğü başta olmak üzere tüm kamu ve sivil kurum/kuruluşların sorumluluk alanlarında bulunan kritik bina, tesis ve güvenlik bölgelerini daha akıllı ve güvenli bir hale getirmek amacıyla analiz odaklı yapay zeka yazılımları ile fark yaratan güvenlik çözümleri üretiyoruz.


SINIR VE KRİTİK BİNA TESİS KORUMA SİSTEMLERİ

Endüstriyel tip keşif ve gözetleme sistemleri ile görüntü izleme merkezleri, kamera güvenlik sistemleri, plaka/yüz tanıma sistemleri, geçiş kontrol/engel sistemleri ile yazılım üzerine her türlü güvenlik çözümlerini sunmaktadır.

SINIRLAR KORUMA ALTINDA

Sınır Güvenlik Sistemleri

Türkiye´nin "entegre güvenlik şemsiyesi" altında korunması amacıyla kara sınırlarının güvenli hale getirilmesi için uygulanan Sınır Fiziki Güvenlik Sistemleri çözümlerimizle tanışın.

Detaylı bilgi
ISIYA DUYARLI İZLEME

Termal İzleme Sistemleri

Askeri güvenlik koridoru için potansiyel tehditlerin düşük ışık yada zor hava şartlarında tespit edilmesi ve ısı kaynaklı hedeflerin Termal/Lazer görüntüleme ve takip sistemleri.

Detaylı bilgi
VİDEO WALL İZLEME

Görüntü İzleme Merkezleri

Sınır hattında alınan görüntülerin her türlü hava şartında gerek kablolu, gerek kablosuz olarak verilerin bir görüntü izleme merkezine aktarılması ve izlenmesi çalışmalarını kapsar.

Detaylı bilgi
UZUN MESAFE AYDINLATMA

TTZA Kobra-1 Projektör

AR-GE çalışması ile üretimleri tamamlanmış TTZA (Kobra-1) model araçların kuleleri için tasarlanan Flipper-yanıp sönme/ körletme özelliğine sahip savunma tipi projektörler.

Detaylı bilgi