ÖZEL İŞLETME HİZMETLERİ

Kamera Güvenlik Sistemleri | Kurumsal Çözümler | MTA Grup
Görüntüleme ve Güvenlik

Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri içerisinde kamera teknolojileri evlerde, iş yerlerinde kurum ve kuruluşlarda gerekli bir güvenlik önlemidir. Kurum içerisinde veya dışarısında meydana gelebilecek muhtemel olayları önlemeye yönelik caydırıcı tedbirler bakımından güvenlik kamera sistemleri maksimum fayda sağlamaktadır. Mta güvenlik sistemleri olarak, kurum ve kuruluşların ihtiyaç duydukları kamera sistemleri teknolojilerinin sağlanmasında rol almaktayız. AVM, hastane veya kamu kurumlarında iç ve dış güvenliği temin edecek güvenlik sistemleri projelendirme, tasarım ve uygulamaya dair çalışmalar uzman ekibimiz tarafından neticelendirilerek, optimum fayda sunulması hedeflenmektedir.

Güvenlik kamerası, uygulama yapılacak merkezin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde seçilmesi, muhtemel risklerin en fazla gerçekleşebileceği noktaların belirlenmesi ve kamera sistemlerinin analizler çerçevesinde yapılacak değerlendirme sonrasında yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Böylece kamera sistemlerinden elde edilecek verim daha fazla gerçekleşmektedir. Kamera güvenlik düzeyinizin önemli bir parçası olup, ev ve iş yerlerinde kullanabileceğiniz güvenlik kamerası ürünlerinden HD den 4K çözünürlüklerde görüntü elde edebiilirsiniz. Kamera güvenlik sistemleri uygulamalarında profesyonel sistemler ile çözümler üretiyoruz.

Kamera güvenlik sistemlerinde kullanım amacı kamera ve diğer ekipmanların seçimini etkilemektedir. Örneğin uzaktan izlemenin yapılacağı bir kamera güvenlik sisteminde IP kamera kullanılmalı ve yayının ve/veya veri depolamanın kesintisiz olabilmesi için geniş bant internet bağlantısının olması gerekmektedir. Kamera güvenlik sistemleri hırsızlık, gasp, haneye tecavüz, şiddet vb. oluşan güvenlik ihlallerinin tespit edilmesinde ve sonrasında ilgili birimlerin işlemlerinin hızlandırılmasında oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca sabit ve hareketli kamera güvenlik sistemlerinin güvenlik tehditlerine karşı caydırıcı etkisinin varlığı da güvenlik ortamının muhafaza edilmesinde oldukça etkili olmaktadır.

Görüntüleme ve Güvenlik

Kamera Güvenlik Sistemleri
GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ


Görüntü İzleme Merkezleri
GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ


Şehir Güvenlik Yönetim Sistemi
GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ


Zayıf Akım Sistemleri
GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ


Plaka/Yüz Tanıma Sistemleri
GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ


Araç Altı Görüntüleme Sistemi
GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ


GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

Kamera Güvenlik Sistemleri

IP Network ve CCTV Kamera Sistemleri, Video Güvenlik Ürünleri, Kablosuz ve Yüksek Çözünürlüklü Kameralar